آسمان پر ستاره هتلی بی ستاره

آسمان پر ستاره هتلی بی ستاره
میانگین 3.6 (72%) از 5 رای

آسمان پر ستاره هتلی بی ستاره

 

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از پایگاه اینترنتی مجله دیزاین بوم، درسال 2016 میلادی که هتل بدون سقف و دیوار «بی‌ستاره» تمام چارچوب‌های هتل‌های مدرن را به چالش کشید کمتر کسی فکر می‌کرد که طرح برادران هنرمند مفهومی «فرانک»( frank) و «پاتریک ریکلین» ( patrik riklin) با گذشت کمتر از 2 فصل تابستان به چنین موفقیتی دست یابد.
صنعت هتل داری سوئیس با اجرای طرح «null stern hotel» که در آلمانی به معنی هتل بدون ستاره است یکی از پیش‌روترین و جذاب‌ترین اقلام این صنعت را در لیست گسترده ای از خدمات و هتل های لوکس خود گنجاند.
پس‌زمینه این هتل مناظر تماشایی دره‌ها و کوه‌های سرسبز جنوب کشور سوئیس است و با اینکه نامش بی‌ستاره است ولی آسمان شبهایش ستاره باران است.
فرانک و پاتریک ریکلین در این هنر مفهومی به دنبال بازگشت انسان به طبیعت و تجربه زندگی در دنیایی به دور از تکنولوژی‌ رایج زندگی صنعتی و مدرن هستند.
امروز نام بیش از چهار هزار و 500 نفر در لیست انتظار هتلی است که هزینه کرایه هر تخت آن شبی حدود 210 دلار برآورد می شود.
در فضای هتل سه سوئیت با یخچال، فریزر و امکانات کافی در کلبه‌ای در نظر گرفته شده تا صبحانه برای مهمانان آماده و در صورت تغییر شرایط جوی پذیرای آنان باشند.
گزارش شورای مسافرتی و گردشگری جهان (WTCC ) در ماه مارس 2017 (اسفند 95و فروردین96) اعلام کرد که صنعت مهمان‌نوازی جهانی 7.6 تریلیون دلار معادل 10.2 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی درآمدزایی داشته و 292 میلیون شغل در سال 2016 ایجاد کرده است که این مقدار یک دهم مشاغل در جهان را تشکیل می‌دهد.
کشور سوئیس با ایجاد چهار دانشگاه از میان 10 دانشگاه برتر جهان در پی تربیت نسل جدید در صنعت مهمانداری است تا در این صنعت پیشگام باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *